Зооготель для собак і котів

Для господарів домашніх тварин однією з найбільш нагальних проблем є питання, з ким залишити улюбленця на час відрядження або відпустки. Адже далеко не завжди є можливість взяти улюбленця з собою в поїздку. Зооготелі для кішок і собак в Києві і області – оптимальне рішення цієї проблеми!

Нерідко власники вихованців просять знайомих подбати про тварину – залишають ключі, щоб ті могли годувати, вигулювати, чистити лоток. Це може доставити незручності і друзям господаря, і йому самому, і, головне, вихованцеві, який залишається на самоті і без нагляду.

У разі виникнення проблем зі здоров’ям кота або собаки не завжди може бути надана своєчасна і адекватна допомога – просто тому, що недосвідчений в цих питаннях помічник може не помітити виникнення симптомів.

Отримати консультацію

Ми пропонуємо оптимальне рішення для тих, хто хоче бути впевнений у безпеці свого улюбленця. Для всіх наших чотириногих гостей передбачені окремі бокси-номера, що передбачають можливість тривалого проживання вихованця в комфортних умовах. Готель забезпечує «постояльця» всім необхідним, крім корму і туалетного наповнювача (звичний і рекомендований корм, як і наповнювач, яким вважає за краще користуватися тварина, господар повинен привезти з собою).

Зооготель для котів в Києві – це тимчасовий будинок, в якому навіть самому примхливому гостю повинно бути затишно. Щоб кішка або кіт легше впоралися з неминучим при переїзді і розлуці з коханими людьми стресом, обов’язково візьміть з собою улюблений килимок (запах будинку – найважливіша умова для створення психологічного комфорту!), Туалетний лоток, мисочки для їжі і ласощів і, зрозуміло, улюблені іграшки .

Для вашої зручності ми пропонуємо забронювати бокс заздалегідь, щоб при плануванні поїздки у відпустку або у відрядження ви були впевнені: турбуватися про розміщення улюбленця на час відлучення вам не доведеться.