Клініка RedFox знаходиться в постійному пошуку шляхів для розвитку та вдосконалення. Ми працюємо над тим, щоб наші клієнти отримували повний спектр ветеринарних послуг, з використанням новітнього обладнання.

Програма стажування для студентів

Можливість “зсередини” познайомитися з процесами клініки, отримати особистий досвід спілкування з лікарями-експертами, дізнатися більше про сучасне обладнання, особисто взяти участь у лікувально-діагностичному процесі та навіть пройти індивідуальне навчання у найкращих фахівців ветеринарної медицини.

Програма промокодів

Ми цінимо наших постійних клієнтів, тому підготували для Вас систему знижок.

Закуплено нові аналізатори

Придбано високояісні аналізатори для загального та біохімічного аналізу крові.

Закуплений інгаляційний наркоз

Зосередження на проведенні операцій для екзотичних тварин і не тільки.

Закуплено ендоскоп з камерою

Він актуальний як під час оперативних втручань (мінімізує травматизацію) так і при видаленнях чужородних тіл. За допомогою ендоскопа на екрані монітора можна побачити все, що діється всередині тіла тварини, записати це на відео та зробити фото для більш ретельного вивчення у майбутньому. Такий сучасний метод може бути як виявлення патології, але й її усунення (лікування) під час процедури. Ветеринар може безболісно проникати в будь-яку порожнину організму, з максимальною точністю детально вивчати всі органи і слизові оболонки, а також на ранніх стадіях виявляти захворювання, що розвивається.

Оновлений інфекційний стаціонар

Встановлено іноваційні бокси, розміром 1.5×1.

Послуги грумінгу

Відкрито салон із максимальним спектром послуг, де головний грумер – лікар ветеринарної медицини.