Ветлікар додому

Ветеринарна клініка працює цілодобово, однак ми розуміємо, що далеко не завжди у наших клієнтів є можливість привезти вихованця для огляду лікаря. Ветлікар додому – логічне рішення подібної проблеми, особливо з огляду на переваги даної послуги для багатьох жителів Києва і області.

Якщо вам знадобився ветеринар, виїзд на дім здійснюється з повним набором лікарських засобів і обладнання для надання найширшого спектру послуг, включаючи такі як терапія або інтенсивна терапія, допомога при родах або хірургічні операції, ультразвукова діагностика або вакцинація.

Якщо випадок вимагає лабораторних досліджень, фахівець зробить всі необхідні забори і сам доставить матеріал в нашу лабораторію, причому результати можна оперативно отримати на e-mail.

Детальніше

Ми розуміємо важливість підтримки зв’язку з ветеринарним лікарем для отримання об’єктивної і своєчасної інформації про стан вихованця, що дозволить приймати зважені і обдумані рішення про хід лікування. Після постановки діагнозу і затвердження лікування нашим клієнтам доступні послуги викличної фельдшерської служби. На місці фахівці опрацюють шви, поставлять уколи, крапельниці і багато іншого, що посприяє якнайшвидшому одужанню пацієнта.

Якщо знадобився ветеринар додому, виклична служба «Redfox» надасть послуги відданих своїй справі і захоплених лікарів з високим рівнем кваліфікації. Достатньо зателефонувати по телефону +38 073 226 0 666, щоб дбайливі і професійні ветеринарні лікарі змогли повернути здоров’я вашого вихованця.